Для нас Гарантія це дотримання умов співпраці з метою забезпечення максимального комфорту в роботі з нами. Для Вас Гарантія - 100% отримання заміни або повернення вартості запчастини має початковий дефект, який виявив себе під час перевірки на працездатність (тобто до повної установки). Іншими словами - впевненість, що Ви вибрали правильну компанію для роботи.

Ми продаємо тільки якісний товар і несемо за нього відповідальність!

Умови надання гарантії
Гарантія передбачає безкоштовну заміну товару протягом гарантійного терміну в межах наявних залишків на складах.

 

Ми гарантуємо проведення обміну товару без додаткових оплат пов'язаних з коливаннями ціни. Для забезпечення таких умов обміну, повернення проводиться за ціною актуальною на день оформлення повернення! При зазначеному алгоритмі обміну, ви зможете рівноцінно обміняти товар на робочий, без ризиків пов'язаних з коливаннями ціни товару.

Рекомендація!

Необхідно оглядати деталь при її отриманні та проводити первинну діагностику деталі перед її установкою! При установці отриманих дисплеїв, шлейфів та інших запчастин - захисну плівку і пломби видаляти тільки після перевірки дисплея і телефону в усіх можливих режимах з встановленої sim-card!

 

Гарантія на запчастини:
Гарантія - 14 днів!

Гарантія не поширюється на:

комплектуючі з явними механічними пошкодженнями, ознаками експлуатації та використання в телефонах (погнуті шлейфи, дисплеї без плівок, слідами зняття плівок);

комплектуючі, на яких пошкоджені або відсутні захисні знаки (пломби, стікери, наклейки, штампи тощо).

антени, болти, вібро, джойстики, динаміки і дзвінки (крім модульних в акустик боксах), кнопки (крім підгрупи "Кнопки Home"), механізми, мікрофони, роз'єми SIM і MMC, роз'єми гарнітури, роз'єми зарядки, системні роз'єми, холдери);

мікросхеми *

  * Важливо! Мікросхеми перевіряються на первинну працездатність проклеюються нашої пломбою, час для перевірки 7 днів з моменту отримання товару. При перевірці не пошкодити пломбу!

витратні матеріали (скотч, клей, флюс, припій, спрей і ін.);

універсальні пломби або пломби зроблені за індивідуальним дизайном.

 

Гарантія на акумулятори:


Гарантія - 1 рік!

Легко закриваємо такі проблеми:

роздуті акб.

акб які потекли.

повністю втратили працездатність

 

Негарантійні випадки:

порушення споживачем правил транспортування, зберігання і експлуатації,

сліди розтину і механічні пошкодження.

 

Гарантія на аксесуари:
Гарантія - 6 місяців!

Завжди проводимо обмін або повернення товару *:

якщо він має будь-які заводські дефекти.

 * Товар повинен мати належний косметичний і технічний стан (крім заводського браку), без ознак самостійного ремонту, обов'язково збережена заводська упаковка, плівки, пломби, етикетки.

Готівковий курс Приватбанку

Назва валюти Курс
Долар США 24.00/24.30